Titanyum Kenet Çatı

Sadece konut ve iş yerleri için değil, cami kubbesi ve modern yapıların farklı dizayna sahip çatıları için de kullanılabilen titanyum kenet çatı kolay şekil alabilmesi ve özellikle rüzgar gibi çatıların deformasyonuna neden olacak iklim şartlarına dayanıklılığı sebebiyle, dünyada da en fazla tercih edilen sistemlerin başında gelmektedir.

Titanyum Kenet Çatı Özellikleri

Geri dönüşümün önemini gittikçe daha fazla öğrendiğimiz bu zamanlarda, titanyum kenet çatı sistemlerini tercih etmek daha doğru bir karar olacaktır. %95 oranında geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilen bu sistemler doğa dostudur.

Fiyat-kalite ilişkisi göze alındığında, uzun yıllar hiçbir bakım gerektirmeden işlevini sürdüren bu sistemler oldukça ekonomiktir. İklim şartlarının yüzeye verdiği zararı, kendi ürettiği patina sayesinde ekarte ederek ayrıca bir işlem gereksinimi göstermez. Kenet çatı sistemlerinin ortak özelliği olan su geçirmezliği sayesinde tüm iklim koşullarına maksimum dayanıklılık gösterir.

Titanyum kenet çatı klasik sistem çatı kaplamalarına oranla çok daha uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Ayrıca hafifliği sayesinde yapılara ekstra yük binmesini önleyerek yapının kolonları üzerindeki ağırlığı hafifletmektedir.

Hizmet ömrü ve yeniden kullanılabilirliği açısından titanyum kelepçe kaplama, sürdürülebilir ve uzun ömürlü bir yapı malzemesidir. Titanyum çinko, geri dönüştürülebilen doğal bir boyadır. Titanyum çinko, yüksek saflık elde etmek için rafine edilmiştir. % 99,995 saf çinko, bakır ve titanyum içerir. Titanyum çinko kaplama, modern yapılara hayat verir. Titanyum çinko genellikle ortalama 150 kilogram rulo şeklinde üretilir. Doğal patine yüzeyde nefes alırken titanyum çinkonun üzerindeki çizikler kendiliğinden kapanır. Bu sayede uzun ömürlü, bakım gerektirmeyen doğal malzemeler ortaya çıkmıştır. Titanyum çinkonun% 95’i geri dönüştürülebilir. Özelliklerini kaybetmeden tekrar kullanılabilir.

Mutlaka Göz Atın! :  Bakır Kenet Çatı Sistemleri
0 (216) 487 00 61