Bakır Çatı Nedir?

Binaların dış cepheleri genel görünüşü oldukça etkilemektedir. Çatılar ise genel izlenime ek olarak yalıtım konusunda da binaya destek olmaktadır. Su yalıtımı sağlayarak kış aylarında yağmur ve kar sularının bina içerisine sızmasına engel olurken, yaz aylarında sıcakların etkisini azaltmasını sağlamaktadır. Bunun gibi pek çok önemli görev üstlenen çatı sistemleri arasında en çok tercih edilenlerden birisi de bakır çatı sistemleridir.

Bakır çatı sistemleri çatının dış yüzeyinin bakır ile kaplanarak monte edilmesini ifade etmektedir. Bakır uzun ömürlü madenler arasında yer almaktadır. Bu sayede çatının uzun yıllar amacına uygun olarak işlevini yerine getirmesinde bakır önemli bir görev üstlenmektedir. Bu sayede ödediğiniz ücretin karşılığını uzun yıllar amacına uygun olarak hizmet eden sorunsuz bir çatı sistemi ile almış olursunuz.

Bakır çatı sistemi montajında bakır kaplamanın çatı sistemi üzerine montajında birden fazla yöntem uygulanabilmektedir. Hangi yöntemin uygulanması gerektiği konusunda alanında uzman mühendisler ve teknisyenler tarafından yapılacak olan keşif ve inceleme aşamasının ardından belirlenmektedir. Böylelikle çatınıza özel yöntem belirlenerek gerçekleştirilen iş üzerinden maksimum verim alınması mümkün hale gelmektedir.

Mutlaka Göz Atın! :  Çelik Çatı Nedir?
0 (216) 487 00 61