Metal Kenet Çatı

Kenet çatının yapısı ayrıntılı bir şekilde incelendiğinde kenar aksesuar. Z profili, taş yünü, trapez sac, buhar dengeleyici ve bağlantıyı sağlayan kenet sac bölümlerinden oluşur.

#1 Üretim ve Montaj İşlemleri

Kenet çatının yapısı ayrıntılı bir şekilde incelendiğinde. Kenar aksesuar, z profili, taş yünü, trapez sac, buhar dengeleyici ve bağlantıyı sağlayan kenet sac bölümlerinden oluşur.

Çatı işlemlerinde çok büyük kolaylık sağlayan metal kenet çatı sistemi montajı ile de oldukça büyük avantajlar sağlar. Kenet saclar el pensesi ile birbirine monte edilebileceği gibi bu işlem kenet sıkma robotu aracılığı ile de yapılabilir.

#2 Kullanım Alanları

Kenet yapısı yalnızca çatı sistemlerinde değil cephe sistemlerinde de kullanılır. Isı yalıtımı sağladığından ve montajı kolay olduğundan cephe kaplamaların da kenet sistem kullanılmaya başlanmıştır.

Bakır, alüminyum ve çinko, galvaniz malzemeden üretilen. Kenet çatı sacları boyalı veya boyasız olarak müşteri ile buluşmaktadır. Metal kenet çatı sistemlerinde dört farklı metal türü kullanılır. Bunlardan ilki çok eski tarihlerden beri kubbe yapımında aynı prensiple kullanılmakta. Olan fakat günümüzde kenet teknolojisi ile daha kolay uygulanan bakır kenet çatılardır. Bu malzemenin büyük bölümünü bakır elementi oluşturmaktadır. İkinci olarak kullanılan tür alüminyumdur.

Metal Çatılar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Call Now Button0 (216) 487 00 61