Titanyum Çatı Nedir?

Titanyum çatı modelleri son yıllarda en çok tercih edilen çatı türleri arasında yer alıyor. Çağdaş ve modern bir izlenim oluşturması tercihleri etkileyen en önemli ögeler arasında yer alıyor. Dinamik yapısı sayesinde kullanıldığı alanlara kolaylıkla uyum sağlarken, bütünleştirici bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

Eski veya yeni yapılar fark etmeksizin her bina modeline tam uyum sağlaması tercih nedenleri arasında yer almaktadır. Titanyum malzeme ile güçlendirilen metallerin kullanım ömrü artmaktadır. Bu sayede çok uzun yıllar herhangi bir bakım veya onarım hizmeti gerektirmeden kullanılabilmektedir. Böylelikle kendi kendini amorti eden bir sistem ortaya çıkmaktadır. Yıllar içerisinde meydana gelen bakım maliyetinin ortadan kalkması yaptığınız yatırım için ilerleyen süreçte ekstra bütçe ayırmanızın da önüne geçmektedir.

Titanyum çatı modelleri ülkemiz iklim şartlarına oldukça uygundur. İklimlerin veya mevsimlerin yıpratıcı etkisi titanyum çatı modelleri üzerinde görüntülenmez. Bu sayede ilk günkü kullanım imkanlarını koruyarak uzun yıllar amacına uygun olarak kullanılmaktadır.

Titanyum çatı modelleri ses ve ısı yalıtımı destekler. Bu sayede standart çatı modellerine ek olarak iç kısımlara daha az ses almaktadır. Ayrıca çatı içerisine ısı yalıtım izolasyonu gerçekleştirmenize fırsat verir. Bu sayede yalıtımın getirdiği tasarruflardan da faydalanmanız mümkün hale gelmektedir.

Mutlaka Göz Atın! :  Bakır Çatı Nedir?
0 (216) 487 00 61