Titanyum Çatı

 Titanyum çatı modelleri son yıllarda en çok tercih edilen çatı türleri arasında yer alıyor. Çağdaş ve modern bir izlenim oluşturması tercihleri etkileyen en önemli ögeler arasında yer alıyor. Dinamik yapısı sayesinde kullanıldığı alanlara kolaylıkla uyum sağlarken, bütünleştirici bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

Eski veya yeni yapılar fark etmeksizin her bina modeline tam uyum sağlaması tercih nedenleri arasında yer almaktadır. Titanyum malzeme ile güçlendirilen metallerin kullanım ömrü artmaktadır. Bu sayede çok uzun yıllar herhangi bir bakım veya onarım hizmeti gerektirmeden kullanılabilmektedir. Böylelikle kendi kendini amorti eden bir sistem ortaya çıkmaktadır. Yıllar içerisinde meydana gelen bakım maliyetinin ortadan kalkması yaptığınız yatırım için ilerleyen süreçte ekstra bütçe ayırmanızın da önüne geçmektedir.

Titanyum çatı modelleri ülkemiz iklim şartlarına oldukça uygundur. İklimlerin veya mevsimlerin yıpratıcı etkisi titanyum çatı modelleri üzerinde görüntülenmez. Bu sayede ilk günkü kullanım imkanlarını koruyarak uzun yıllar amacına uygun olarak kullanılmaktadır.

Titanyum çatı modelleri ses ve ısı yalıtımı destekler. Bu sayede standart çatı modellerine ek olarak iç kısımlara daha az ses almaktadır. Ayrıca çatı içerisine ısı yalıtım izolasyonu gerçekleştirmenize fırsat verir. Bu sayede yalıtımın getirdiği tasarruflardan da faydalanmanız mümkün hale gelmektedir.

Titanyum çatı modelleri uygun fiyatlandırma politikaları ile kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Titanyum çatı sistemleri kullanıcıların bütçesine dost bir fiyatlandırmaya sahiptir. Üstelik kısa sürede montajı tamamlanarak teslim edilebilmektedir. Bu sayede kullanıcılar ödedikleri ücretin karşılığında kısa sürede çatı sistemlerine sahip olabilmektedir.

Titanyum çatı sistemleri alanında uzman mühendisler tarafından çizilen projeye uygun olarak hazırlanmaktadır. Hakim rüzgar yönü, iklim koşulları, bina durumu, çatı alanı gibi pek çok kriter değerlendirilerek hazırlanan projenin ardından teknisyen ve ustalar tarafından titanyum çatı montajı işlemine başlanır. Kısa sürede tamamlanan montaj işleminin ardından mühendisler tarafından gerekli inceleme ve kontroller sağlanarak onay işlemi ile birlikte süreç tamamlanmış olur. Böylece kullanıcılar titanyum çatı sistemini aktif olarak kullanmaya başlamaktadır.

Mutlaka Göz Atın! :  Titanyum Kenet Çatı

Estetik görünüm: Çeşitli tasarım formlarına kolayca uyum sağlayarak sınırsız yaratıcılık elde edilebilir. Bakım gerektirmez: Titanyum çinko aşınmaz. Zamanla kendini korumak ve bu şekilde yüzeydeki kusur ve çizikleri onarmak için bronz bir tabaka oluşturacaktır. Uygulaması kolaydır: Titanyum çinko, çatı kaplamalarında minimum% 5 eğime izin verir. Çeşitli mimari tasarımlar için uygundur ve uygulanması zor olan detayların çözülmesini sağlar. Çevre koruma ve geri dönüştürülebilir: elZinc® titanyum çinko% 100 geri dönüştürülebilir olduğundan, performansını kaybetmeden yeniden kullanılabilir.

Uygun fiyatlarla gerçekleştirilen titanyum çatı sistemleri uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Alanında uzman müşteri hizmetleri yetkililerimiz titanyum çatı sistemleri hakkında sizlerden gelen soruları memnuniyetle yanıtlayacaktır.