Bakır Çatı

Binaların dış cepheleri genel görünüşü oldukça etkilemektedir. Çatılar ise genel izlenime ek olarak yalıtım konusunda da binaya destek olmaktadır. Su yalıtımı sağlayarak kış aylarında yağmur ve kar sularının bina içerisine sızmasına engel olurken, yaz aylarında sıcakların etkisini azaltmasını sağlamaktadır. Bunun gibi pek çok önemli görev üstlenen çatı sistemleri arasında en çok tercih edilenlerden birisi de bakır çatı sistemleridir.

Bakır çatı sistemleri çatının dış yüzeyinin bakır ile kaplanarak monte edilmesini ifade etmektedir. Bakır uzun ömürlü madenler arasında yer almaktadır. Bu sayede çatının uzun yıllar amacına uygun olarak işlevini yerine getirmesinde bakır önemli bir görev üstlenmektedir. Bu sayede ödediğiniz ücretin karşılığını uzun yıllar amacına uygun olarak hizmet eden sorunsuz bir çatı sistemi ile almış olursunuz.

Bakır çatı sistemi montajında bakır kaplamanın çatı sistemi üzerine montajında birden fazla yöntem uygulanabilmektedir. Hangi yöntemin uygulanması gerektiği konusunda alanında uzman mühendisler ve teknisyenler tarafından yapılacak olan keşif ve inceleme aşamasının ardından belirlenmektedir. Böylelikle çatınıza özel yöntem belirlenerek gerçekleştirilen iş üzerinden maksimum verim alınması mümkün hale gelmektedir.
Bakır çatı sistemleri hemen hemen her binaya uygulanabilir özellikte olduğundan kullanım alanı oldukça yaygındır. Çatı sistemi için ödenen ücretin uzun yıllar içerisinde kendini amorti etmesi bakır çatı sistemlerinin en önemli avantajları arasında yer almaktadır.

Bakır çatı sistemlerinin uygulama sahası üzerinde keşif ve araştırma gerçekleştirilmeden detaylarının belirlenmesi zordur. Çünkü farklı ürün ve montaj yöntemleri bulunmaktadır. Çatı sistemleri detaylıca incelenerek en uygun montaj şekli belirlenmelidir. Bu duruma ek olarak yaygın bir alanda uygulanabilir olması bakır çatı sistemlerinin avantajları arasında yer almaktadır.

Firmamız bakır çatı sistemleri üzerine hizmet sunmaktadır. Alanında uzman mühendisler tarafından incelenen bina ve çatı sahasının ardından en uygun bakır çatı sistemleri hazırlanarak montaj işlemine başlanmaktadır. Proje hazırlık aşamasında kullanıcıların çatıdan beklentisi, çatı görüntüsü gibi pek çok kritere uygun olarak çizimler gerçekleştirilmektedir. Uygun fiyat avantajlarıyla bakır çatı sistemlerine sahip olmak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Alanında uzman müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Mutlaka Göz Atın! :  Alüminyum Kenet Çatı

Bir önceki yazımızda çatıların önemini paylaştık ve mevsim şartlarına göre sebeplerini açıkladık. Ayrıca çatı yapımında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar olduğunu daha önce söylemiştik, en önemli konular dayanıklılık ve uzun hizmet ömrüdür. Bu etkiler göz önüne alındığında çatı bakır kaplamanın en çok tercih edilen çatı türlerinden biri olduğunu söylemeye devam edelim. Çatı bakır kaplama adından da anlaşılacağı üzere bu, bir evin çatısının bakırla kaplanması işlemidir. Aile veya işletme sahibinin kişisel veya kurumsal tercihlerine göre bu yöntem ithal veya ev tipi bakır levhalar kullanılarak uygulanabilir. Çatı bakır kaplamanın diğer kaplama teknolojilerinden farklı olmasının en önemli nedeni uzun hizmet ömrüdür.

0 (216) 487 00 61