Alüminyum Kenet Çatı Sistemleri

Alüminyum kenet çatılar, metal çatı sistemlerinin sıkça kullanılan bir malzemesidir. Diğer kenet çatı sistemi çeşitleri gibi inşaat sektöründe gittikçe artarak talep gören çatı sistemlerinden biridir. Çatı inşaatı yapılacak bina ev, iş yeri veya müştemilat olsun tüm çatılarda güvenle kullanıldığı için alüminyum, sevilen bir malzemedir

Alüminyum Çatı Sisteminin Avantajları

Tabii ki alüminyum çatının tercih edilmesinde bazı kriterler mevcuttur. Bunlar hem inşaat firmaları, hem de kullanıcılar tarafından teyit edilen özelliklerdir. Bu kriterleri sıralayacak olursak:

  • Kenet çatı sistemlerinin ekonomik oluşu insanların çatı yaptırırken karar vermelerini kolaylaştırır. Hem kalite hem de uygun fiyat garantisi sadece kenet çatı sistemlerinin bir özelliğidir
  • Yıl boyunca hüküm süren tüm hava koşullarına karşı, alüminyum çatı sistemleri direnç gösterir ve binaları korur
  • Optik olarak bina çatılarında modern bir görünüm sağlar, binaya dinamik bir dizayn kazandırır
  • Alüminyum kenet çatı sistemleri hem ısı yalıtımını sağlar, hem de gürültü yalıtımında başarılıdır
  • Herhangi bir montaj deliği, boşluk, aralık olmadığından dolayı nem sızıntısı oluşmaz bu da artı bir avantajdır

Alüminyum kenet çatı sistemleri ekonomik mi ?

Alüminyum kenet çatı sistemleri son derece ekonomiktir, uzun kullanım ömrü de düşünülünce verilen ücreti fazlasıyla amorti eder. Günümüzde bütçesine uygun ama aynı zamanda kaliteden de ödün vermeden işini yaptırmak isteyen insanlar; detaylıca araştırıp en ideal çözümü bulma arzusundalar.

Siz de çatınızı yenilemeyi düşünüyor ancak karar veremiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Alüminyum kenet çatı sistemi hakkında daha detaylı bilgi almak için www.kenetsistemcati.com sayfamızı ziyaret edip randevu alabilirsiniz. Ayrıca mail ile de iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz her zaman için yardıma hazırdır.

Bir evde derzli çatı yapmanın avantajları nelerdir?

Moda görünümü. Göz alıcı ve çekici. Günümüz konut tasarım trendleri için çeşitli renkler uygundur. Çatı kaplama sistemi, yapıyı dış etkenlerden (yağmur, güneş ve rüzgar gibi) en iyi şekilde korur. Sondaj olmadığı için kesinlikle su geçirmezdir ve uzun ömürlüdür. Binayı yazın serin, kışın sıcak tutarak enerji verimliliği sağlar. Diğer çatılar yaşlandığında ve hızla değerini kaybettiğinde, kelepçeli metal çatı, güvenilir performansı nedeniyle her zaman kalıcıdır. Çatıda gereksiz ağırlık yoktur. Derzli çatı çok hafiftir ve yapısal bütünlüğü ve uzun ömürlülüğü korur.

Mutlaka Göz Atın! :  Metal Kenet Çatı Sistemleri
0 (216) 487 00 61